HAKKIMIZDA

CİNE5HABER” WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

Türkiye’de ve dünyada öne çıkan gelişmeleri tarafsız bir şekilde takipçilerimize sunmak ve gündemi oluşturan konulara objektif bir açıdan ziyaretçilere göstermek adına Cine5haber yayın hayatına tekrar  başlamıştır.

Uzun yıllardır üzerinde düşünülen fakat kimi zaman maddi sıkıntılar, kimi zaman da vakit bulamadığımız projemizi nihayet sizlerle buluşturduk. 

Elimizden geldiğince sizleri gündem konularında bilgilendirmeye, kaçırdığınız detayları aktarmaya çalışacağız. Sitemizi sürekli geliştirerek sizlere daha iyi hizmet sunmak en önemli amacımız. Umarız bu yolda bizleri desteklersiniz.

Nasıl Yola Çıktık

Gündemi yakından takip eden biri olarak Türkiye’de öne çıkan haberleri, toplumsal olaylar ve tüm gelişmeler hakkında detaylı ve doğru bilgi almak amacı ile yola koyulduk ve “cine5haber.com” ortaya çıktı.

Misyonumuz

Gündem ile ilgili tüm haberleri en doğru, en detaylı ve göz alıcı şekilde sizlere sunmak. Gelişmeler ile ilgili merak ettiğiniz her sonun cevabını cine5haber.com üzerinden verebilmek ve bu alanda tüm isteklerinizi karşılayabilmek.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en değerli, en güncel ve ihtiyaçlara yönelik haber sitesi olmak.

Hedeflerimiz

Türkiye’nin en çok bilinen Ulusal Haber sitesi olmak

Sadece gündemi değil “arkaplandaki konuları” içeren tüm incelemelerini sunmak

Sürekli güncel haberler ile gündemi takip etmek

Dünya’da neler oluyor an be an sizlere sunmak

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak, kullanıcı dostu arayüz ile haberleri sunmak

Gündem ile ilgili her türlü içerik hakkında bilgi sahibi olmak/bilgilendirici olmak

Sitemiz en iyi hizmet için çerezler kullanmaktadır. Siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul ediyorsunuz. Daha fazla bilgi